Bestuur

Het bestuur van de ouderraad 

voor het schooljaar 2020-2021 

Voorzitter - Katy van Londen

Mama van Wannes uit 2B en Robbe uit 2KA

Email: katy@ouderraadletterboom.be

Ondervoorzitter - Steve Buttiens

Papa van Emile uit 1A

Email: steve@ouderraadletterboom.be

Penningmeester - Wim Bruggemans

Papa van Yannick uit 3A en Sam uit 3KKB

Email: wim@ouderraadletterboom.be

Secretaris - Petra Van Havere

Mama van ZoƩ uit 5B en Valentine uit 4B

Email: petra@ouderraadletterboom.be

Communicatie - Stefanie Holvoet

Mama van Olivia uit 2B en Rozanne uit 2KB

Email: stefanie@ouderraadletterboom.be

Nathalie van der Straten

Mama van Olivia uit 3B en Arthur uit 6A

Email: nathalie@ouderraadletterboom.be

Jean-Guy de Gruben

Papa van Victoria uit 2KB en Arthur uit 1B

Email: jean-guy@ouderraadletterboom.be

Blijf op de hoogte en volg ons op Facebook!