Bestuur

Het bestuur van de ouderraad 

voor het schooljaar 2019-2020 

Voorzitter - Katy van Londen

Mama van Wannes uit 1A en Robbe uit 1KKB

Email: katy@ouderraadletterboom.be

Ondervoorzitter - Steve Buttiens

Papa van Emile uit 3KKB

Email: steve@ouderraadletterboom.be

Penningmeester - Wim Bruggemans

Papa van Yannick uit 3A en Sam uit 3KKB

Email: wim@ouderraadletterboom.be

Secretaris - Petra Van Havere

Mama van ZoƩ uit 4B en Valentine uit 3A

Email: petra@ouderraadletterboom.be

Communicatie - Stefanie Holvoet

Mama van Olivia uit 1A en Rozanne uit 1KKA

Email: stefanie@ouderraadletterboom.be

Nathalie van der Straten

Mama van Olivia uit 2A en Arthur uit 5B

Email: nathalie@ouderraadletterboom.be

Jean-Guy de Gruben

Papa van Victoria uit 1KKA en Arthur uit 3KKB

Email: jean-guy@ouderraadletterboom.be

Blijf op de hoogte en volg ons op Facebook!